ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Simli Tesettür Abiye Modelleri

Yaz aylarının yaklaşmasıyla davet ve organizasyonların çoğalması, kadınlarda kıyafet seçme telaşını da beraberinde getirmektedir. Her kadın yapılacak organizasyonda dikkat çekmek ve parlamak ister. Simli tesettür abiye, abiyenin şıklığının iki katına çıkmasıdır. Spot ışıklar altında daha fazla parlamaktır.  En sade abiyeye bile sim detayı geldikten sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz. Abiyeler içim simler vazgeçilmezdir kullanım tarzına göre alternatif stil oluşturmaktadır. Hemen her yaşa uygun kıyafetler sim detayları görmek mümkündür. Tek parça ile ışıl ışıl parlayacağınız abiye modeli olan simli tesettür abiyeler ile çok fazla detaya ve abartıyor gerek yoktur. Elbisenin sizinle olan uyumu zaten göz dolduracaktır. 

Simli abiye tesettür modellerinde kendini bolca göstermektedir. Girdiği her parçaya ayrı bir şatafat ve şıklık verir. Bu sebeple kadınların ilgisini cezbeder ve sıklıkla tercih edilir. Hem yazın hem kışın kullanılabildiği için zamansız bir şıklık garanti eder. Her yaşa her stile uygunluğu ile çocuk, genç, yetişkin herkesin tercih edebileceği bir dizayndır. Kombinlemesinin kolaylığı da bir diğer avantajından biridir. Elbette kombin yaparken, simlerin yoğunluğuna ve kullanım alanına dikkat etmelisiniz.

Gri Simli Tesettür Abiye

Son bir kaç yıldır favori renk olan gri, gün geçtikçe daha çok alana yayılmakta ve cool duruşuyla abiyelere derinlik kazandırmaktadır. Dengenin sakin rengi gri, simlerle bir araya gelince müthiş bir uyum sağlar. Modern ve elegant bir ışıltıyla bütünleşirsiniz. Tesettür simli abiye doğru bir kombinle bir harika ortaya çıkarabilir. Hemen her tene kolayca uyum sağlayan gri simli abiye tesettür elbiseler, son zamanların popüler modası olarak sivrildi.  Eğer sizde bu trende göre bir tercih yapacaksanız aradığınız abiye tam olarak burada

Gri Simli Tesettür Abiye Üstüne Hangi Renk Şal Olur?

Düğün, nişan, söz ve diğer organizasyon davetleriniz için gri simli bir abiye tercih ettiyseniz, sıra diğer kombin unsurlarına gelmiş demektir. Bunun için gri simli tesettür abiye üstüne ne renk eşarp olur buyurun beraber inceleyelim. 

Tesettür abiye simli modeller zaten kendinden ışıltıya sahip olduğu için üzerine kullanılacak başörtünün mat tonlarda olması gerekir. Aksi durumda birden fazla kendini gösteren parça olacak ve bu bir karmaşaya sebep olacaktır. O yüzden ne kadar soft, sade bir eşarp ya da şal seçersek o kadar pozitif bir stil yakalamış oluruz. 

Simli gri tesettür abiye kombini için, eşarp, şal veya bone şal kullanılabilir. İlk olarak kullanacağımız abiyenin tarzını tam olarak belirlemeli ona uygun şal için renk ve kumaş seçimi yapmalısınız. 

Gri ve tonları!

Kombin yaparken ton sür ton yani benzer renklerin uyumundan faydalanabilirsiniz. Son dönemde de sıkça bu eşleştirmeler popüler durumda! Gri simli abiyenize yine grinin kendi kumaşından veya alt ve üst tonlarından yapacağınız seçimlerle şıklığı yakalayabilirsiniz. Böylelikle zaten ışıldayan simli abiyeniz dengeli bir uyumu yakalamış olur.

Biraz Sıcak Renk Lütfen!

Simli abiye modelleri tesettür kategorisindeki gri simli abiyenizi biraz canlandırmak isterseniz, mat sıcak renklere girebilirsiniz. Kırmızı, pembe, mürdüm, pudra, bej, ekru, krem, gibi hatta mavi, yeşil gibi renklere de girebilirsiniz. Burada önemli olan seçtiğiniz rengin mat olması ve elbiseyle beraber cilt tonunuza uymasıdır.

Gri Simli Tesettür Abiye Altına Hangi Renk Ayakkabı Olur?

Davetin yapılacağı mekân ve mevsim faktörleri seçiminizi belirleyici etkenler de olsa, elbise ile ayakkabının uyumuna dikkat etmek gerekir. Mevzu, simli abiye elbise tesettür olunca bir kez daha düşünmekte fayda var. Gri simli abiye oldukça iddialı bir seçim olduğu için altına bu iddiayı dengeleyecek ayakkabı seçmek gerekir. Taş bantlı kalın topuklu ayakkabı abiyenizin altında şık ve zarif bir şekilde durabilir. 

Elbiseyle uyumlu olması için aynı renkten bir ayakkabı seçebilirsiniz. Eğer biraz sıra dışı olsun derseniz, pudra, fuşya, ekru, krem, lame, dore, son zamanların favorisi şeffaf prenses ayakkabılarda da seçebilirsiniz. Tabi ki burada model çok önemlidir.  Seçeceğiniz renk elbisenin rengi ve tarzıyla uymalı ve dikkat çekmemelidir. Mümkün mertebe mat görünümlü seçilmelidir.

Siyah Simli Tesettür Abiye

Joker bir renk olan siyah, simli elbise ile olunca asi ve ışıltılı bir görünüm verir. Gecenin en karanlık zamanında yıldızların parlaması gibi o davette parlamanızı sağlar. Siyahın klasik tarzına karşın simle desteklenmesi, ağır başlı bir o kadar da şık durmaktadır. Simli tesettür abiye modelleri içinde belki de en sık tercih edilen ürün olmaktadır. 

Siyah Simli Tesettür Abiye Üstüne Hangi Renk Şal Olur?

Siyah simli abiye tesettür modeli içinde yeterince siyah ışıltı olacağı için eşarbınızı veya şalınızı sade tek renk tercih edebilirsiniz. Janjan şal, Medine ipeği, ipek şal ve ipek eşarplardan kullanıp, siyah, gri, bordo, ekru, krem, bordo, nude, vizon, şeftali rengi, taba renkleri sizler için kurtarıcı olabilir. Elbette bu renklere karar verirken kendi cilt tonunuz ve elbiseye uyumuna dikkat etmelisiniz.

Siyah Simli Tesettür Abiye Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Siyah abiyeniz yeterince ışıldayacağı için tercihinizi mat renklerden yana yapmalısınız. Renk tercihiniz ise yine siyahtan yana yapabilirsiniz. Eğer elbisenizin tarzına uyumluysa, kırmızı, bordo, gold, lame, gümüş, şeffaf prenses ayakkabılar şıklığınızı tamamlayacaktır. 

Mor Simli Tesettür Abiye

Lüksün, tutkunun rengi mor, iddialı kadınların çok seveceği bir türdür. Sim detayı ile birleşmesiyle ‘ben buradayım!’ der, mor simli tesettür abiyeler... Mor renk bir abiye seçilirken cilt tonunuzla uyumlu olup olmadığına mutlaka bakmanız gerekir. Her tonun kaldıramayacağı bir renktir. Seçimini yaparken kombinleyeceğiniz diğer unsurları da dikkatle seçmeniz gerekir. 

Mor Simli Tesettür Abiye Üstüne Hangi Renk Şal Olur?

Mor simli abiye tesettür kategorisi içinde sivrilen bir renktir. Simle bir araya gelmesi onu daha da cezbedici bir hale sokar. Bu yüzden şal rengini dikkatli seçmek gerekir. Şalda dikkat çekici bir renk olursa birden fazla patlama olur, bu da istediğimiz bir durum değildir. Mor simli abiye üzerine şal renkleri; gri, morun tonları, siyah, ekru, nude tonları yeterli olacaktır. Başörtüsü kumaşı olarak ipek şal veya ipek eşarp yeterli olacaktır. Mat tonlarda olması gerekir.

Mor Simli Tesettür Abiye Altına Hangi Renk Ayakkabı Olur?

Simli elbiseler abiyeler için genellikle mat renklerin tercih edilmesi gerektiğini unutmamak gerekir. Mor simli tesettür abiyenin altına mor renkli bir ayakkabı olabileceği gibi, siyah, mürdüm, nude, şeffaf prenses ayakkabılar ve gri ayakkabılar uyum sağlayacaktır. 

Mavi Simli Tesettür Abiye

Mavi, huzurun, sakinliğin, özgürlüğün rengi olarak bilinir. Alçak gönüllü bir renk olup hemen her ten rengine uyum sağlamaktadır. Bebek mavisinden, indigo rengine, saks mavisinden, koyu maviye oldukça hoş tonları vardır. Cool bir görünüm verir. Mavi simli elbiselerde de diğerlerinde olduğu gibi boy seçenekleri var. Mavi simli abiye tesettür modellerinde midi boy olanlar ayakların göründüğü modellerdir. Simli abiye elbiseler de sim detayıyla beraber simli tül tesettür abiyeler de oldukça popüler durumda...  

Mavi Simli Tesettür Abiye Üstüne Hangi Renk Şal Olur?

Özel gecenizde seçeceğiniz mavi simli abiye tesettür için belirli renk seçenekleri mevcut. Elbisenizin sim yoğunluğuna göre bir şal veya eşarp seçebilirsiniz. Mavi elbise üzerine, pudra, gri, dore, lame, krem renk, somon rengi, vizon, gold seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Tabi ki cilt tonunuzu dikkate alarak yapılması gerekir. 

Mavi Simli Tesettür Abiye Altına Hangi Renk Ayakkabı Olur?

Kullanacağınız elbisede mavinin tonu bu konuda dikkat etmemiz gereken kısım. Açık mavi , bebe mavisi, saks mavisi hepsinin çağrışımı farklıdır. Eğer açık mavi simli abiye elbise ise, ten rengi, sarı, krem, vizon rengi, lacivert, pudra rengi, somon rengi, bej rengi, ekru renk, beyaz, taba rengi, bordo, fuşya, gümüş ve tonları tercih edilebilir. Elbisenin modeli ve tarzına uymak kaidesiyle tabiki...

Saks mavi simli abiye tonlarında ise, saks mavisi, ten rengi, krem, beyaz, açık pudra, bej, lame, vizon rengi tercih edilebilir.

Bordo Simli Tesettür Abiye

Bordo, özgüven ve liderlik rengidir. Ağırbaşlı, ayakları yere basan bir renktir. Sim detaylarıyla birleştiği zaman oldukça naif bir görüntü verir. Bordo renkler genellikle olgun kadınların tercihi olurken, sim detayıyla beraber genç kesime de hitap etmektedir. Elbisedeki detaylara göre kombin yapmak mümkündür.  Gövdesi tüllü, simli balon kol tesettür abiye modellerinde de harika bir uyum yakalamak mümkün.

Bordo Simli Tesettür Abiye Üstüne Hangi Renk Şal Olur?

Bordo elbise modelleri tesettür kombini yaparken bordoyla uyum sağlayan renklere bakmalıyız. Bordo simli elbise üzerine şal rengi olarak, beyaz, siyah, ekru, gri, ten rengi, somon, mercan, vizon, yeşil gibi renkler tercih edilebilir. Bununla beraber benzer renkler seçeneklerinden bordonun alt veya üst tonları da tercih edilebilir. 

Bordo Simli Tesettür Abiye Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

Bordo abiye altına kendi rengini kullanabileceğiniz gibi, lacivert, ten rengi, gümüş, gri, dore, lame, vizon, ekru modellerden tercih edebilirsiniz.

Yeşil Simli Tesettür Abiye

Yeşil, güvenin, huzurun rengidir. Yeşil giyen bir insan daha canlı, dinamik, gençleşmiş hissedebilir. Yeşilin enerjisi bu yöndedir çünkü... Yeşilin simle buluşması dinginlik içinde minik gülümseyişler gibidir. Yeşil bir abiye tercih ettiğiniz zaman tonlarına dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatalım. Zümrüt yeşili bir abiye daha iddialı olurken açık yeşiller daha soft, yumuşak olmaktadır.

Yeşil Simli Tesettür Abiye Üstüne Hangi Renk Şal Olur?

Yeşilin birçok tonu vardır hepsinin de farklı bir ışığı vardır. Zümrüt yeşilinden, su yeşiline, mint yeşilinden yağ yeşiline geniş bir skalası vardır. Her biri için ayrı renk uyumu mevcuttur. Bunun için elbisenin tonunu ve cilt renginizi iyi analiz etmelisiniz. Bu kapsamda, bej, ekru, beyaz, gri, krem, dore, yeşilin kendi tonları, sarı, gold, şeftali tonları uyumlu olabilir.

Yeşil Simli Tesettür Abiye Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

Hâkî yeşil, zümrüt yeşili gibi koyu tonlardaki yeşiller için, siyah, camel renkler, kahve-sütlü kahve renkleri, bej, ekru, krem, beyaz, vizon, lame ve ten rengi gibi renkler tercih edilebilir. 

Açık yeşil, mint, su yeşili gibi açık tondakiler için, krem, beyaz, gri, bej,  pudra gibi soft renkler tercih edilebilir. 

Simli Tesettür Abiye Makyajı Nasıl Olmalıdır?

Bildiğimiz üzere makyaj göreceli bir kavram olsa da bu hususta bilinmesi gereken nesnel gerçeklikler vardır. O gün istediğiniz bir makyaj tonunu kendinize yapabilirsiniz fakat belki de o ton aslında, cilt renginize, göz yapınıza, kafa şeklinize uygun değildir. İşte bu gibi nedenlerden ötürü doğru makyaj yapabilmek bir sanattır. Sizlere en nesnel, genel geçer ve en doğru kabul gören makyaj tüyolarından bahsedeceğiz. Işıltılı, simli abiyelerde nasıl bir makyaj uygulanır, ne tür tonlar kullanılır-kullanılmalıdır? Gelin hep beraber en çok tercih edilen 2 renk için makyaj tüyolarına bir göz atalım.

-Gri Simli Tesettür Abiyeye Nasıl Makyaj Yapılır? 

Gri abiye tercih edecek isek hem iddialı , hem de sade şık bir görüntü elde ederiz. Bazen ışıltıya ışıltı katmak zarafete zarafet katarken, bazı durumlarda da bizi çok abartılı, karışık bir görüntüye sevk edebilir. Fakat gri açık tonda bir renk olduğu için gözümüzde ışıltılı bir far kullanmak kötü durmayacaktır. Kiremit tonları, siyah tonlar, nude şeftali tonlarında göz farları tercih edilebilir. Gözlerimizde ışıltı kullanacaksak, muhakkak keskin ve net çekilmiş bir eyeliner ile göz makyajımızı sonlandırmalıyız.  Ve tabi göz yapımıza uygun bir takma kirpik de tamamlayıcı olacaktır. Bu noktada dudağımızı sakin bırakmamız gerekiyor.

-Siyah Simli Tesettür Abiyeye Makyaj Nasıl Olmalıdır?

Siyah bir abiye tercih edecek isek, fazla söze gerek yok. Siyah simli kıyafete en çok yakışacak makyaj yine siyah tonlarında gölgeli bir makyaj olacaktır. Renk kullanmak istiyorsak da acı kahve tonlarında, toprak renklerinde, güzel çekilmiş bir eyeliner ve takma kirpikle zarafeti kucaklayabiliriz. Bu göz makyajına karşılık dudaklarımız da yalnızca bir parlatıcıyı hak eder gibi görünüyor!

En Uygun Simli Tesettür Abiye Fiyatları

Özenle hazırlandığınız o gün için en özel en seçkin modelleri hakediyorsunuz! Bizler egelin abiye ve gelinlik mağazası olarak, bu özel zamanlar için sizlerin yanı başınızdayız. Her renk simli tesettür abiyeler, balon kol, taşlı, pileli ve simli balık abiye modellerimizde oldukça iddialıyız. Simli tesettür abiye 2023 modelleri için mağazamızı ziyaret edebilir, online alışveriş sitemizden  modellerimize bakabilirsiniz... 

30 senedir son moda olan, benzersiz abiye modellerimiz ile uygun fiyat yüksek kalite anlayışı ile çalıştık. 2023 yılında simli abiye fiyatları 900 tl ile – 2000 tl arasındadır. Elbisenin kumaşı, boyu, işlemeleri elbette ki fiyat değişikliğine sebep olmaktadır. Profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Bizlerden hizmet almak ve sorularınızı iletmek için Whatsapp hattımızdan uzman destek ekibimizle görüşebilirsiniz. 

Egelin’ le layık olduğunuz kaliteye...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR