Değişim yapabilir miyim?
Satın aldığınız ürünlerin kullanılmamış, etiketinin koparılmamış, tadilat görmemiş ve satılabilirlik özelliğinin kaybedilmemiş olmasına dikkat ederek tarafımıza iade için gönderebilir ve yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.
Değişimlerde kargo ücreti firmamıza aittir.
 
Online mağazanızdan satın alınan ürünlerin iade süresi kaç gündür? İade koşullarınız nelerdir?
Online mağazamızdan satın aldığınız abiye ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren iki (2) gün içerisinde iade kabul etmekteyiz ancak kargo gönderilmeden önce kesinlikle tarafımıza (0539 840 99 19 whatsapp hattı) bilgi verilmesi esas alınır.
İade işleminizin yapılabilmesi için ürünlerin kullanılmamış, etiketinin koparılmamış, tadilat görmemiş ve satılabilirlik özelliğinin kaybedilmemiş olması gerekmektedir.
Ürünlerin, siparişinizle birlikte gönderilen kutu içeriğinin bozulmamış olması ve kesinlikle E-Arşiv faturası ile birlikte gönderilmesi zorunludur.
İade süremiz abiye ürünlerde 2 iş günüdür. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır.
*Teslim alındıktan sonraki 2 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler Büyükşekerci Tekstil firmamız tarafından kesinlikle iade alınmayacaktır.

Kargo gönderimlerini Büyükşekerci Tekstil firmamıza gönderebilirsiniz.
İADE KARGO ÜCRETİ GÖNDEREN KİŞİYE AİTTİR. İade kargo ücreti 100₺'dir.
 
*Kapıda ödemeli siparişlerde yalnızca ürünlerin bedeli iade edilir.
"Kapıda ödeme bedeli" kargo hizmeti sayıldığından iade edilmemektedir.
 
İade için gönderilen ürünlerinizin incelenmesi sonucunda onaylandığı taktirde; ürün ücretleri alışveriş yaptığınız karta yatırılır. 
İadeniz onaylandıktan sonra 7 ile 10 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR