Değişim yapabilir miyim?

Satın aldığınız ürünleri tarafımıza iade için gönderebilir ve yeniden sipariş oluşturabilirsiniz. 

İade koşullarınız nelerdir?

İade işleminizin yapılabilmesi için ürünlerin kullanılmamış, etiketinin koparılmamış, tadilat görmemiş ve satılabilirlik özelliğinin kaybedilmemiş olması gerekmektedir. 

Ürünlerin, siparişinizle birlikte gönderilen E-Arşiv faturası ile gönderilmesi ve iade formunun ilgili alanlarının doldurulmuş olması gerekmektedir.

İade süremiz abiye ürünlerde 2 iş günüdür. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır.
*Teslim alındıktan sonraki 2 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, Egelin tarafından iade alınmayacaktır

Ayakkabı ve Aksesuar ürünlerde İADE yoktur sadece DEĞİŞİM vardır.

Kargo Gönderimlerinde (İade Durumunda) Mgn Kargo veya farklı bir firma ile Büyükşekerci Tekstil firmamıza gönderebilirsiniz. İADE ÜCRETİ GÖNDEREN KİŞİYE AİTTİR.

Online mağazanızdan satın alınan ürünlerin iade süresi kaç gündür?

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren beş (2) gün içerisinde iade edebilirsiniz. 
Kusurlu ürünlerin iade süresi 30 gündür.
Ayrıca abiye grubu ürünler için 2 iş günü içerisinde iade kabul etmekteyiz. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır

İade için gönderilen ürünlerinizin incelemesi sonrasında ücretleri satın aldığınız karta/ ibanınıza yatırılır.

Satın alınan ürünlerin değişim taleplerinde kargo tarafımıza aittir. İade taleplerinde geri iade  kargosu ALICIYA aittir.

İadeniz onaylandıktan sonra 5 ile 10 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır.